Оформлення заказу
грн.
 • MTS
 • Kiystar
 • Life
 • Обратный звонок
(066) 817 1710

NUTRILITE Дейлі

334 грн.
 • Виробник: Nutrilite
 • Артикул: 100030
 • Наявність: В наявності

Опис

Відкрийте оптимального себе!

Торгова марка NUTRILITE™ пропонує дві полівітамінні/мультиминеральные дієтичні добавки, які заповнять прогалини у вашому харчуванні і будуть підтримувати ваш раціон за рахунок натуральних поживних речовин протягом всього року.

 • NUTRILITE Дейлі задовольняє потребу організму в основних поживних речовинах і додає вам впевненості в тому, що ви добре дбаєте про своє здоров'я.
 • NUTRILITE DOUBLE X™ Полівітамінна мультимінеральна фітопоживна дієтична добавка є удосконаленою формулою, покликаної забезпечити організму посилену підтримку і підвищені дози поживних речовин, коли його потреби в них зростають.
NUTRILITE Дейлі містить базова кількість основних вітамінів і мінералів, дозволяючи вам бути впевненими в тому, що ви як слід про себе дбаєте. Цей продукт розроблено як додаткове джерело вітамінів і мінералів, які допомагають задовольнити добові потреби організму у поживних речовинах, яких може бракувати у щоденному раціоні.

Цей продукт також містить ексклюзивні концентрати від NUTRILITE, отримані з вишень ацероли, петрушки, люцерни, моркви, шпинату і водяного кресу, оскільки ті містять і інші поживні речовини, крім вітамінів і мінералів. Одна таблетка цієї дієтичної добавки в день забезпечує широкий спектр і збалансовану суміш основних вітамінів і мінералів разом з цінними фітонутрієнтами, отриманими з ексклюзивних концентратів NUTRILITE.

 Заключение государственной санитарно-эпидемиологической экспертизы

Сертификат соответствия

 • Містить ексклюзивні концентрати NUTRILITE™ , оскільки в них присутні й інші поживні речовини крім вітамінів і мінералів.
 • Пропонує зручне рішення, як за один раз заповнити пробіл у своєму щоденному раціоні, який є наслідком способу життя і нераціонального харчування сучасної ділової людини.
 • Забезпечує широкий спектр поживних речовин і баланс основних вітамінів і мінералів.
 • Містить фітонутрієнти з рослинних концентратів.
 • Забезпечує основу будь-якої програми доповнення раціону дієтичними добавками.
 • Не містить глютену і лактози.

Переваги:

 • Кожен, хто веде спосіб життя сучасної ділової людини або нераціонально харчується
  Кожен, чий раціон не можна назвати збалансованим, оскільки у ньому не вистачає тих чи інших важливих поживних речовин
  Кожен, хто хоче вживати дієтичні добавки, що не містять штучних ароматизаторів, барвників або консервантів

Інгредієнти:

Енергетична цінність (калорійність) в 1 таблетці: 1,8 ккал (7,5 кДж)

Харчова цінність в 1 таблетці: білки 0,06 г; Вуглеводи 0,33 г; Жири 0,03 г

Вітамін C

45 мг

Ніацин

20 мг

Вітамін Е

10 мг

Бета-каротин

2,1 мг

Вітамин B2 (рибофлавин)

1,8 мг

Вітамин B6

1,4 мг

Вітамин B1 (тиамин)

1,2 мг

Вітамин A

350 мкг

Біотин

0,1 мг

Фолієва кислота

200 мкг

Вітамін D3

2,5 мкг

Вітамін B12

2 мкг

Пантотеновая кислота

14 мг

Кальцій

265 мг

Фосфор

115 мг

Магній

109 мг

Цинк

18 мг

Желізо

10 мг

Марганець

4 мг

Мідь

1,6 мг

Йод

140 мкг

 

ДИКАЛЬЦИЯ ФОСФАТ, ТРИКАЛЬЦІЯ ФОСФАТ, ОКСИД МАГНІЮ, СТАБІЛІЗАТОРИ: ЦЕЛЮЛОЗА МІКРОКРИСТАЛІЧНА, НАТРІЮ КАРБОКСИМЕТИЛЦЕЛЮЛОЗА, ГІДРОКСИПРОПІЛМЕТИЛЦЕЛЮЛОЗА, ВІТАМІН С (L-АСКОРБІНОВА КИСЛОТА), ФУМАРАТ ЗАЛІЗА, РОСЛИННІ КОНЦЕНТРАТИ – 3% (КОНЦЕНТРАТ ЛЮЦЕРНИ, ПОРОШОК БУРИХ ВОДОРОСТЕЙ, КОНЦЕНТРАТ ВИШЕНЬ АЦЕРОЛИ, ЗНЕВОДНЕНИЙ ШПИНАТ, КОНЦЕНТРАТ ПЕТРУШКИ, ПОРОШОК СЕРЦЕВИНИ МОРКВИ, КОНЦЕНТРАТ ВОДЯНОГО КРЕСУ), НІАЦИН (У ВИГЛЯДІ НІКОТИНАМІДУ), РЕЧОВИНИ, ЩО ЗАПОБІГАЮТЬ ГРУДКУВАННЮ ТА ЗЛЕЖУВАННЮ: МАГНІЄВІ СОЛІ ЖИРНИХ КИСЛОТ, ДВООКИС КРЕМНІЮ, ОКИС ЦИНКУ, ВІТАМІН Е (У ВИГЛЯДІ СУКЦИНАТУ D-АЛЬФА-ТОКОФЕРОЛОВОЙ КИСЛОТИ, ОТРИМАНОЇ ІЗ СОЇ), ПАНТОТЕНОВА КИСЛОТА (У ВИГЛЯДІ ПАНТОТЕНАТУ КАЛЬЦІЮ), ГЛЮКОНАТ МАРГАНЦЮ, ГЛЮКОНАТ МІДІ, ДРІЖДЖІ, ВІТАМІН В6 (ПІРИДОКСИНУ ГІДРОХЛОРИДУ), РИБОФЛАВІН, ВІТАМІН В1 (У ВИГЛЯДІ ТІАМІНУ МОНОНІТРАТУ), ВІТАМІН А (У ВИГЛЯДІ РЕТИНИЛ-АЦЕТАТУ), ЗВОЛОЖУВАЧ: ГЛІЦЕРИН, ЕЛЕКТРОЛІТИЧНЕ ЗАЛІЗО, МАЛЬТОДЕКСТРИН, АНТИОКСИДАНТ: ЗБАГАЧЕНИЙ ТОКОФЕРОЛОМ ЕКСТРАКТ ОТРИМАНИЙ ІЗ СОЇ), ЙОДИД КАЛІЮ, ГЛАЗУРУВАЛЬНА РЕЧОВИНА: КАРНАУБСЬКИЙ ВІСК, ФОЛІЄВА КИСЛОТА, ВІТАМІН В12, ВІТАМІН D (У ВИГЛЯДІ ЕРГОКАЛЬЦИФЕРОЛУ).


Спосіб застосування:

Ковтайте по одній таблетці в день, запиваючи водою.

Потенційні споживачі:

 • всі, хто прагне задовольнити базові потреби свого організму в поживних речовинах
 • всі, кому не вистачає часу, щоб правильно харчуватися
 • всі, чий раціон не можна назвати збалансованим, оскільки йому бракує відразу кількох важливих поживних речовин.

Попередження:

Зберігайте в недоступному для дітей місці. Цей продукт не є заміною повноцінного раціону. Не перевищуйте рекомендованої добової дози. Зберігайте контейнер щільно закритим. Даний продукт містить залізо, яке в надмірній кількості може заподіяти шкоду дуже маленьким дітям. Зберігайте в темному недоступному місці.

Відгуки (0)

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший