Оформлення заказу
грн.
  • MTS
  • Kiystar
  • Life
  • Обратный звонок
(066) 817 1710

Аромалампи

Аромалампа поєднана з соляною лампою. Ви отримаєте 2 природних оздоровлюючих ефекту в одному пристрої. Кожен світильник забезпечений чашкою для аромамасла з нержавіючої сталі або з кераміки.


Соляна аромалампа ГОРА Аромалампи
Цю лампу ми радимо поставити на робочому столі, поруч з екраном пк або ноутбуком. Вмикайте її завжди, коли працюєте і Ваше здоров'я буде в безпеці...
Цю лампу ми радимо поставити на робочому столі, поруч з екраном пк або ноутбуком. Вмик...
270 грн.330 грн.
Соляна аромалампа ЕЛЕГАНТ Аромалампи
Аромалампа «Елегант» виготовлена з цільного кристалласоли, яку видобувають у відомій на весь світ соляній шахті старовинного городаБахмута. Використання цього світильника Вам забезпечить профілактику бронхо-легочныхзаболеваний (бронхіт, гайморит)...
Аромалампа «Елегант» виготовлена з цільного кристалласоли, яку видобувають у відомій н...
255 грн.310 грн.
Соляна аромалампа ЗЕБРА Аромалампи
Корисну для здоров'я аромалампу і стильний нічник в одному, ви зможете поставити у себе вдома або в робочому кабінеті. Якщо захочете придбати таку лампу під назвою «Зебра», то за відносно невелику ціну Ви отримуєте ще і додатковий захист вашого здоров'я. Наявна чашечка, вбудована в лампу послуж..
Корисну для здоров'я аромалампу і стильний нічник в одному, ви зможете поставити у себ...
235 грн.285 грн.
Соляна аромалампа ПОЛУМ'Я Аромалампи
Модель «Полум'я» має високо естетичний вигляд. Цілком підійде у вигляді декору будь-який з кімнат. Можна використовувати як світильник, так і аромалампу. Купивши соляну модель «Полум'я» ви не тільки додасте затишок вашому дому, а так само отримаєте можливість сприятливо впливати на Ваш організм..
Модель «Полум'я» має високо естетичний вигляд. Цілком підійде у вигляді декору будь-як...
250 грн.305 грн.
Соляна аромолампа АРОМАТ КОХАННЯ Аромалампи
Лампа має оригінальний вигляд з витонченим декором у вигляді серця. Чудово підійде в якості подарунка коханій або близькій людині, чи просто послужить прикрасою будь-якої кімнати і створить романтичну обстановку завдяки м'якому і теплому світлі. Крім того, керамічна чаша вбудована в лампу, дозв..
Лампа має оригінальний вигляд з витонченим декором у вигляді серця. Чудово підійде в я...
275 грн.335 грн.
Соляна аромолампа КИТАЙСЬКИЙ ЛІХТАРИК Аромалампи
Купіть аромалампу в стилі китайського ліхтарика і пориньте в атмосферу загадкового сходу. Унікальний джерело негативних іонів, які виробляє ця лампа, підвищить життєву енергію, надасть гармонізуючий дію на Вашу психіку. Скористайтеся чашечкою, яка знаходиться на верху лампи: капнете туди йод аб..
Купіть аромалампу в стилі китайського ліхтарика і пориньте в атмосферу загадкового схо...
260 грн.315 грн.
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)