Оформлення заказу
грн.
  • Vodafone
  • Kiyvstar
  • Lifecell
  • Обратный звонок

Аромалампи та Феншуй

Соляний світильник – це живе поєднання прадавньої мудрості та новітнього наукового знання, втілення гармонії краси і практичності.

Соляні лампи, розставлені в геопатогенних зонах, можуть значно зменшити їх руйнівний вплив на здоров'я і життєву успіх господаря будинку. Для гармонізації енергії приміщення необхідно встановлювати соляні світильники в темних кутах і місцях, де відчувається нестача життєвої сили. Правильно розміщені, соляні лампи допоможуть налагодити партнерські відносини, а також залучити грошову удачу. Соляна лампа зробить чарівним будь-який куточок вашого будинку!

Сіль і світло – сильна комбінація. Соляна аромалампа не просто вдало поєднує в собі терапевтичні властивості природного мінералу і світла, але і взаємно підсилює чиниться ними дію. Електричний світло нагріває сіль, під впливом температури процес гідратації починає протікати інтенсивніше, що в кінцевому рахунку означає більш швидке і ефективне очищення повітря. У свою чергу сіль, яка служить своєрідним плафоном, дозволяє нам без шкоди для очей дивитися безпосередньо на джерело світла і таким чином отримувати масу хороших вражень. Пробиваючись крізь товщу солі світло виявляє її природний колір. На цьому ефекті базується ще одна група властивостей соляної лампи.

Різноманіттям відтінків соляні лампи зобов'язані всіляких домішок, сторонніх тіл, таким як, наприклад, мінерали і водорості, які спрессовались з морською сіллю ще в період утворення гірської породи. Наукою встановлено, що кожен колір має особливий вплив. Так, рослини ростуть краще, якщо їх висвітлюють червоним, жовтогарячим або жовтим світлом. Припускають, що зазначені кольору (для соляних ламп – найпоширеніші) надають такий же позитивний вплив і на людський розвиток – психічне і фізичне.

Краса, що приносить щастя, процвітання і успіх. Згідно з китайським вченням Фен Шуй, все приміщення та все природне простір наповнені невидимою життєвою силою – Ци. Існування цієї енергії вже отримало наукове обгрунтування: німецьким ученим вдалося відкрити дуже тонку електромагнітну вібрацію, по своїм властивостям ідеально підходить під опис Ци. Ця вібрація є носієм інформації і здатна вловлювати і передавати сприятливі і несприятливі сигнали. Занепокоєння, страх, печаль можуть накопичуватися роками в квартирі. Їхні джерела вже може не бути, а вони будуть продовжувати чинити негативний вплив на мешканців. Позбутися від подібних впливів можна тільки через оновлення Ци. Для цієї мети як не можна краще підходить соляна лампа, властивості якої дозволяють залучити в будинок живу здорову енергію.


Поділитись: